بیش از ۶۰۰ نفر در مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان از آموزش های مهارتی بهره مند شدند


رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان از آموزش ۶۷۰ نفر در ۹ ماهه سال جاری خبر داد.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران شهرستان گرگان،مهین رضایی رئیس مرکز گفت: این آموزش ها در قالب ۴۴ حرفه آموزشی و ۷۲ دوره برای گروه های هدف اعم از آسیب دیدگان اجتماعی،افراد دارای معلولیت،پناهندگان و اتباع خارجی،دانش آموختگان،فارغ التحصیلان دانشگاهی،دانشجویان،زنان خانه دار،زنان سرپرست خانوار،ساکنین سکونت گاه های غیر رسمی،متقاضیان مهارت آموزی و معتادین بهبود یافته اجرا شده است.
رضایی افزود:در خوشه صنعت ۲۰۰ نفر،در خوشه خدمات ۱۵ نفر، در خوشه فرهنگ و هنر ۴۳۴ نفر و در خوشه کشاورزی ۲۱ نفر عملکرد آموزشی این مرکز در بخش دولتی است.
وی در ادامه گفت: در آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای شهرستان گرگان در ۹ ماهه سال جاری،۳ هزار و ۲ نفر آموزش های مهارتی را در حوزه های خدمات،فرهنگ و هنر،کشاورزی و صنعت در ۱۴۵ آموزشگاه فعال شهرستان کسب کردند که از این تعداد ۲ هزار و ۲۲۷ نفر زن و ۷۲۷ نفر مرد بوده است.
رضایی در پایان اشاره کرد:در مجموع بخش دولتی و خصوصی از ابتدای سال تا کنون۲ هزار و ۳۳۶ نفر موفق به دریافت گواهینامه شدند.
 
شایان ذکر است با توجه به شیوع بیماری کرونا تمامی دوره های آموزشی با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی اجرا شده است.
تعداد بازدید کل :‌46
دوشنبه 6 بهمن سال 1399
مصادف با 1442/06/11 هجری قمری
مصادف با 2021/01/25 میلادی

: مناسبت امروز
- سالروز حماسه مردم آمل